Украина, г. Запорожье, ул. Правды, 19
тел. (061) 717-18-60
info@slava-hotel.zp.ua
Забронюйте зараз
Ресторан

У ресторані готелю «SLAVA» Ви завжди приємно проведете час, поспілкуєтеся і просто відпочинете. Інтер’єр витриманий в класичному стилі, світлий затишний зал в молочно-персиковою гамі відразу огортає приємними хвилями спокою кожного увійшов, а щовечора, крім понеділка та неділі, звучить жива музика.

Європейська та українська кухні орієнтовані на найширший діапазон смаків. В меню присутня як домашні страви – борщ, деруни і млинчики, так і теплі салати від шефа, ніжні супи-пюре, риба, м’ясо та птиця.

Ресторан має в своєму розпорядженні 4 залами місткістю від 4 до 140 чоловік, що дає можливість проведення свята будь-якого формату: романтичного застілля, невеликого званої вечері або розкішного багатолюдного банкету.

У день весілля, ювілею або будь-якого іншого заходу будемо раді влаштувати для Вас гарне і незабутнє торжество. Ресторан «SLAVA» подарує Вам дивовижну казку, героями якої станете Ви і Ваші гості. Ми детально обговоримо список страв і напоїв, призначених для подачі до столу. Флористи та декоратори оформлять зал згідно Вашим смакам і побажанням.

Ми візьмемо на себе написання оригінального сценарію, підберемо професійних ведучих, запросимо відомих артистів, здійснимо технічне оснащення і підтримку.

У ресторані «SLAVA» створені всі умови для організації бізнес – заходів будь-якої складності, масштабу і формату. До Ваших послуг високий рівень організації та обслуговування, першокласне обладнання і спеціальне бізнес меню.

Для зв’язку з адміністратором ресторану Вам необхідно зателефонувати за номером: 061 717 18 68.

Адреса електроної пошти ресторану: restoran@slava-hotel.zp.ua