Україна, м. Запоріжжя, вул. Жаботинського, 19

38 061 717 18 60
×
МЕНЮ
Готель - Slava

Ресторан нашого готелю

Номери

Дорослий

Дитина

РЕСТОРАН ГОТЕЛЮ “Слава”

Сніданки (Шведський стіл)

БАНКЕТИ

Ресторан має 3 зали місткістю від 12 до 140 осіб, що дає можливість проведення свята будь-якого формату: романтичного застілля, невеликої званої вечері або розкішного багатолюдного банкету.

В день весілля, ювілею чи будь-якого іншого заходу будемо раді влаштувати для Вас гарне і незабутнє торжество. Ресторан “Слава” подарує Вам чудову казку, героями якої станете Ви і Ваші гості. Ми детально обговоримо список страв і напоїв, які будуть подані до столу. Флористи і декоратори оформлять зал згідно Вашим смакам та побажанням.

В ресторані “Слава” створені всі умови для організації бізнес – заходів будь-якої складності, масштабу і формату. До Ваших послуг високий рівень організації і обслуговування, першокласне обладнання і спеціальне бізнес меню.

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО

САУНА

Для тих, хто стежить за своїм здоров`ям, любить і цінує комфорт, і просто хоче приємно провести час, в готельно-ресторанному комплексі “Слава” працює сауна. Інтер`єр сауни оформлено в теплих бежевих тонах і оздоблено ароматною вагонкою з натурального дерева.

СПА-САЛОН

Під час спа-процедур ви не тільки відновите гармонію тіла і душі, відчуєте прилив сил, але і зануритесь в світ приємних відчуттів. Спа-зона пропонує своїм клієнтам відмінний сервіс, море задоволення, комфорту, ефективні індивідуальні програми. Результат перевершить всі ваші очікування.

САЛОН КРАСИ

В готелі “Слава” Ви зможете відвідати салон краси, в якому Вам нададуть повний комплекс послуг : стрижки, зачіски, послуги , пов`язані з доглядом за нігтями.